Rejuvi püsimeigi/tätoveeringu eemaldus

Rejuvi

  • ​Konsultatsioon ___ 1€ min.
  • Püsimeigi eemaldus miinimum _150 € tund + 30 € hoolduskreem
  • Tätoveeringu eemaldus miinimum _ 88 € – 2,5 ruutsentimeetri kohta

Spetsialistid Tallinnas: Aljona Pöllänen, Merilin Markov-Valm

Spetsialistid Pärnus: Liina Lindau

Tegu on Rejuvi tattoo/püsimeigi eemaldamise tehnikaga. Tõesti tulemused on head ja riskid minimaalsed. Lisaks on ta ka soodsam ja kordades tõhusam kui laser.

Rejuvi tattoo/püsimeigi eemaldamise tehnika on keemiline ekstraheerimine, sellega saab pigmendi nahast täielikult välja, nii et nahk taastab end ja tulemuseks on uus, ilus, pigmendist vaba nahk. Laseriga on protsent armistuda kindlasti suurem ning laser ei eemalda kõiki värve. Rejuvi tattoo eemaldi aga viiakse püsimeigiaparaadiga naha alla, kus ta hakkab pigmendiga segunema. Nende valem on sarnane, seega nad muutuvad nahas üheks. Protseduuril kasutatakse ka valu leevendavat geeli, kui on hirm valu ees. Aga see pole midagi hullemat kui püsimeik. Lihtsalt ebameeldiv.

Kui mõlemad valemid on ühildunud, hakkab nahk seda ühildunud osa nüüd välja viskama, kuna see on täielikult vastu naha valemile. Seega tekib hoolitsuse käigus nahale selline rohekas-sinakas vaht, mis peabki olema, nii tuleb pigment naha pinnale. 7-14 päeva jooksul tekib nahale koorik- aeg muidugi oleneb ka sellest kui sügaval pigment on.

Koorik eraldub nahast ise, loomulikul teel. Seda nokkida või kratsida ei tohi!

Pärast kooriku eemaldamist läheb nahk küllaltki punakaks ja võimalik, et ka veidi paiste, see kestab ka kuskil nädal (siiski tuleb arvestada, et see igal inimesel individuaalne). Võimaluse korral soovitame võtta selle aja töölt vabaks, endal mugavam. Punetuse pärast pole vaja muretseda, see on naha normaalne paranemine.

Hoolitseda tuleb iga päev, puhastada ja kasutada Super Soothing kreemi, mille saate protseduuriga kaasa.​

Kogu paranemisprotsess püsimeigi eemaldamise puhul võib kesta 1-3 kuud maksimum (see ei tähenda ilmtingimata punetust ja paistetust).​

Soovituslik on läbida konsultatsioon! (sisaldab allergiatesti)