Pärast Microblading protseduuri on keelatud:

  • 1 päev – protseduuri ala märjaks tegemist
  • Edaspidi vältida koorikute aurutamist ja leotamist
  • Kasutada dekoratiivkosmeetikat piirkonnas, kus on teostatud Microbladingu protseduuri ja moodustunud koorik
  • Eemaldada enneaegselt koorik ( 4-5 päeva)

Olulised ja soovituslikud tegevused:

  • Vajalik on määrida pigmenteeritud ala (tekkinud koorikut) kreemiga BEPANTHEN PLUS iga 2 tunni tagant õhukese kihina. BEPANTEN PLUS aktiivsed koostisained on dekspantenool, mis muundub rakkudes pantoteenhappeks ja toimib seega vitamiin B5-na ja kloorheksidin, mis on hästi talutav antiseptiline aine ning on bakteritsiidse toimega. Sobib hästi Microbladingu hoolduseks.

Lisatarkus

Vahetult pärast protseduuri ja esimestel päevadel paistab sisestatud pigment eredam ja intensiivsem.  4-5 päeva peale kooriku eemaldumist näeb tulemus 30-50% heledam. Täielik naha tervenemine toimub umbes kuu aja pärast, mille peale saab teha korrektsiooni.

Protseduuri järgsete ebameeldivate tagajärgede vältimiseks tuleks keelduda : solaariumi külastamisest, otsesest päiksevalgusest, sauna, SPA, basseini külastusest, pigmenteeritud tsooni liigsest alajahenemisest ( hüpotermiast), piilingust, keemilisel alusel kosmeetikast, protseduuri teostatud koha kuiva naha eemaldamisest, aktiivsest spordist.

Enamasti vajab iga Microbladingu protseduur, isegi läbiviidud kõrgemal professionaalsel tasemel, vähemalt ühte korrektsiooni seanssi.

Koheselt peale Microbladingu teostamist ei saa kunagi täpselt öelda, milline saab olema lõpptulemus, kui kõik nahahaavad on paranenud.

Kui Teid kõik rahuldab, pöörduge kindlasti korrektsiooni Microbladingu meistri poole juhul kui:

  1. Microbladingu värv näib kahvatuna.
  2. Kontuurid jäävad pleekinud ja nõrgalt väljendunud.
  3. Mõned Microbladingu jooned katkendlikud.
  4. Mitte kõik kulmukarvakesed on selgelt välja joonistatud.

Noortel naistel on tavaliselt tugev immuunsussüsteem ja aktiivne metabolism, seetõttu võivad värvained küllaltki kiiresti organismist kaitsejõudude mõjul väljuda. Aastates naistel on elulised protsessid aeglustunud, mistõttu püsib Microblading kauem.

Korrektsiooni vajadus sõltub nahatüübist. Rasuse naha omanikud peavad valmis olema selleks, et neile võiks vaja olla rohkem, kui üks protseduur. Soovitav on teostada Microblading taastusprotseduuri iga aasta.