Koolitusluba

 

Koolitusluba 7323HTM

Kõigile ilusfääri harrastajatele on avatud TM Koolituskeskus Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt koolitusloa – numbriga 7323HTM omanik, rahvusvaheline TM Koolituskeskus.

  • Võimalik taotleda EMTA’lt (Eesti Maksu- ja Tolliamet) tulumaksu tagastust 20%. 
    Täpsem info Haridus- ja Teadusministeeriumi kodulehelt, www.hm.ee

Õppekava soovitame nii töötavatele kui alles alustavatele küünetehnikutele, maniküürijatele, pediküürijatele, püsimeigi tegijale, Microbladingu tegijale jne. kui ka täiendkoolitusi vajavatele õpilastele.

Õppekava soovitame nii töötavatele kui alles alustavatele küünetehnikutele, maniküürijatele, pediküürijatele kui ka täiendkoolitusi vajavatele õpilastele.

TM Koolituskeskuse missiooniks on võimaldada õpilastele parimat iluteenindusalast haridust. Suunata Eesti tööturule kõrgelt kvalifitseeritud ning hinnatud oma ala professionaale. TM Koolituskeskuse kooli lõpetanud õpilased on väärtustatud ühiskonnas ja konkurentsi võimelised oma alal. TM Koolituskeskuse õpilasi võib näha rohkelt ka võistlusplatsidel konkureerimas kõrvuti parimatest parimatega!

TM Koolituskeskuse visioon on olla ja anda kvaliteetseimat, väärtustatuimat ja hinnatuimat iluteenindusalast haridust pakkuv ettevõte Eestis.